Головна » Виїзне розширене засідання колегії Держпродспоживслужби за участі представників установ, що належать до сфери її управління (м. Рівне 26 січня 2024 року)

Виїзне розширене засідання колегії Держпродспоживслужби за участі представників установ, що належать до сфери її управління (м. Рівне 26 січня 2024 року)

31.01.2024

У місті Рівне 26 січня 2024 року відбулось виїзне розширене засідання колегії Держпродспоживслужби за участі представників установ, що належать до сфери її управління.

В ході засідання колегії керівники державних установ ознайомились з підсумками роботи фітосанітарних та контрольно-токсикологічних лабораторій за 2023 рік. Обговорили питання, щодо покращення роботи державних установ, підвищення компетентності персоналу лабораторій відповідно до вимог стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019.

В рамках колегії, учасники заходу відвідали державну установу «Рівненська обласна фітосанітарна лабораторія».

Участь у виїзному розширеному засіданні колегії Держпродспоживслужби від ДУ «Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія» приймала директор – Леся Калініченко.

Державні фітосанітарні лабораторії є сучасними та перспективними діагностичними установами, забезпечені обладнанням для вчасного і якісного проведення фітосанітарних експертиз. Вони впевнено крокують по шляху модернізації. Метою цього є виконання аналізів прогресивними швидкими методами, які використовуються в усьому світі.

Прокрутити вгору