Головна » Відділ фітосанітарного аналізу

Відділ фітосанітарного аналізу

Основною своєю задачею фахівці відділу фітосанітарного аналізу вбачають у виконанні комплексу заходів, спрямованих на охорону території України від занесення карантинних організмів; у своєчасному виявленні карантинних та шкідливих організмів; у кваліфікованому визначенні карантинних та шкідливих організмів; у наданні фахових консультацій з питань карантину рослин.

Головний фахівець Сергій Мунька проводить мікологічну експертизу

Узагальнення і аналіз результатів проведених експертиз, систематизація та накопичення колекційного матеріалу, постійне вдосконалення своїх професійних навичок і поповнення фахових знань – ось той доробок, що дозволяє надавати методичну допомогу, вирішувати консультативні питання при проведенні лекцій, виступів і семінарів.

Провідний фахівець-бактеріолог Вікторія Меженова проводить бактеріологічну експертизу

Пропаганда знань з карантину рослин – невід’ємна складова роботи кожного фахівця.

Провідний фахівець Оксана Бондаренко проводить фітогельмінтологічну експертизу

Щорічно працівники відділу фітосанітарного аналізу проходять підвищення кваліфікації. Відділ фітосанітарного аналізу у повній мірі забезпечений необхідним аналітичним і оптичним обладнанням, робочі місця комп’ютеризовано.

Очікувана технічна модернізація дозволила інтенсифікувати виробничий процес, пришвидшити обробку зразків, доправляємих на експертизу, підвищити надійність одержуваних результатів.

Провідний фахівець-герболог Наталія Перехрест проводить гербологічну експертизу-САЙТ

Наразі фахівці виконують ентомологічну, мікологічну (фото 1), бактеріологічну (фото 2), фітогельмінтологічну (фото 3), вірусологічну, гербологічну (фото 4) експертизи.

У відділі фітосанітарного аналізу організоване своєчасне і якісне проведення експертиз вітчизняних і імпортних об’єктів регулювання, а також зразків, відібраних при обстеженні полів і зелених насаджень, складських приміщень і терміналів, розсадників і держсортодільниць Черкаської області.

Прокрутити вгору