01.03.2024 року о 15:00 відбувся організований Держпродспоживслужбою спеціалізований вебінар для фахівців кадрової служби. Темою заходу була: «Цифровізація трудових відносин: майбутнє чи сьогодення». Онлайн-вебінар проводила – Пижова Марина, адвокат, доктор юридичних наук, експерт в галузі трудового права, автор освітнього проекту «Легко кадри».
Під час даного заходу учасниками були опрацьовані такі питання:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Участь в онлайн-вебінарі приймала провідний інспектор з кадрів ДУ «Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія» – Кравець Яніна Валеріївна.
![](https://scontent-zrh1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429776284_785323413652683_5126663697571781382_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=WHU4MkDrMFMAX8gh-N0&_nc_ht=scontent-zrh1-1.xx&oh=00_AfBS6Ez9cc12LcQD_Up7xnTqLj-PbJBFTyZ8cNfeeD83vg&oe=65EE7800)
![](https://scontent-zrh1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/430168520_785323430319348_6141089342472147079_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=WlJXNJ0MjAoAX-Lqotu&_nc_ht=scontent-zrh1-1.xx&oh=00_AfCWMbecml0B4cTVsf0JajMfyPnD7TvE-QEOvmajW_dqqQ&oe=65EF9190)