Головна » Проведення організаційних заходів з популяризації знань у сферах карантину та захисту рослин

Проведення організаційних заходів з популяризації знань у сферах карантину та захисту рослин

25.09.2023

З метою популяризації знань у сферах карантину і захисту рослин серед учнів/студентів, ДУ «Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія» організувала проведення відповідних заходів у школі № 30, гімназії № 9 та Черкаському Національному Університеті (ЧНУ).

Заходи проводились на відкритих уроках та позакласних заняттях, студенти були запрошені в лабораторію.

Під час зустрічі з дітьми та студентами, працівники лабораторії звернули увагу на ризики переміщення рослин та шкідливих організмів при міжнародних подорожах та наголосили на відповідальному поводженні з імпортними рослинами та рослинними продуктами. Крім цього, дітям та студентам в доступній формі розповіли про небезпечні шкідливі організми, які  нещодавно були виявлені в Україні, їх небезпеку та зовнішні ознаки. Заходи проводились з використанням наочних матеріалів, в тому числі посібник ФАО для дітей молодшого віку «Здорові рослини, здорова планета». Даний посібник для проведення заходів був замовлений та виготовлений в декількох екземплярах. На прохання дітей, класних керівників та куратора ЧНУ, декілька екземплярів посібників були залишені в навчальних закладах для подальшого ознайомлення.

Захід проведений у Черкаській загальноосвітній школі № 30

 

 

Ознайомлення з посібником

 

Захід проведений зі студентами ЧНУ у відділі фітосанітарного аналізу 
ДУ «Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія»

 

Ознайомили студентів із роботою лабораторії, звернули увагу на ризики переміщення рослин та шкідливих організмів, розповіли про небезпечні шкідливі організми, які нещодавно виявили в Україні

 

 

Студенти розглядають шкідників та колекційні матеріали

 

Захід проведений у Черкаській гімназії № 9

 

 

Діти з цікавістю розглядають посібник ФАО

Прокрутити вгору