Головна » Нарада з суб’єктами господарювання, щодо роз’яснення фітосанітарних вимог країн-партнерів у міжнародній торгівлі

Нарада з суб’єктами господарювання, щодо роз’яснення фітосанітарних вимог країн-партнерів у міжнародній торгівлі

12.06.2024 року відбулась нарада з суб’єктами господарювання, які здійснюють вирощування, виробництво, переробку, зберігання, обіг та експорт об’єктів регулювання, щодо роз’яснення фітосанітарних вимог країн-партнерів у міжнародній торгівлі та державним службовцями управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області в форматі ZOOM-конференції.
🧑‍🔬На нараді був присутній завідувач відділу фітосанітарного аналізу ДУ «Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія», який доповів про шкодочинність та життєвий цикл шкідливого організму Tilletia controversa Kuehn., що є збудником карликової сажки пшениці.
🌾В ході даного заходу слухачів ознайомили з морфологією та способами поширення даного виду шкідливого організму. Розглянули візуальні ознаки ураження карликовою сажкою. Під час доповіді було наголошено на важливості дотримання заходів щодо запобігання поширенню Tilletia controversa Kuehn.
✅ДУ «Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія» забезпечена матеріально-технічною базою, а її фахівці мають досвід по виявленню та ідентифікації шкідливих організмів, що завдають шкоди сільськогосподарським культурам та спричиняють втрату урожаю.
Прокрутити вгору