Головна » Участь працівника лабораторії в онлайн-нараді Національного агентства з питань запобігання корупції

Участь працівника лабораторії в онлайн-нараді Національного агентства з питань запобігання корупції

22.01.2024

Відповідно до п. 11 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про запобігання корупції» до повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції належить здійснення аналізу ефективності діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції (далі – уповноважені).

Відповідно до пп. 6 п. 2 розділу II Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого наказом Національного агентства від 27.05.2021 № 277/21 (далі – Типове положення) уповноважені відповідно до покладених на них завдань, за результатами роботи за звітний рік, надають до Національного агентства інформацію щодо своєї діяльності до 10 лютого наступного за звітним року, за формою згідно з додатком до Типового положення.

22 січня 2024 року об 11:00 відбулась координаційна онлайн нарада. Метою даного заходу було надання методичної, консультативної та практичної допомоги уповноваженим щодо реєстрації та подання Форми звітування щодо діяльності уповноваженого підрозділу (уповноваженої особи) з питань запобігання та виявлення корупції на Порталі доброчесності.

Цей портал являє собою простір цифрової взаємодії уповноважених із Національним агентством, дає змогу надавати інформацію за результатами роботи до Національного агентства онлайн.

В координаційній нараді онлайн приймала участь головний юрисконсульт (уповноважена особа) ДУ «Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія» – Семенченко Інна Василівна.

Прокрутити вгору